Законно і легально!

8 вересня 2021р., Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект № 3637 про віртуальні активи.

Цитата із Закону:
Віртуальний актив – нематеріальне благо, що є об’єктом цивільних прав, має вартість та виражене сукупністю даних в електронній формі. Існування та оборотоздатність віртуального активу забезпечується системою забезпечення обороту віртуальних активів. Віртуальний актив може посвідчувати майнові права, зокрема: права вимоги на інші об'єкти цивільних прав.

Це означає, що смарт-ваучер Nordship тепер слід визначати як законний фінансовий віртуальний актив не тільки в країнах ЄС а й в Україні. Ваучери перетворилися з високоризикового інструменту в стабільний рядовий актив, нарівні з оффлайновими акціями і облігаціями. А наші інвестори і їх інвестиції в Nordship тепер офіційно визнаються державою Україна.

Ринок буде контролюватися державою, тому діяльність його учасників буде під наглядом регуляторів, які отримають відповідні повноваження. Це говорить про додаткові гарантії для власників смарт-ваучерів Nordship. Їх активи будуть надійно захищені в Україні.

Смарт-ваучер стає об'єктом легального обороту віртуальних активів в Україні і набуває свою реальну ринкову вартість, яка може в найближчому майбутньому збільшитися в рази.