Важливі новини на початку осені

Влітку 2020 ми відбулися як бізнес, "замкнули фінансове кільце", і на баланси наших інвесторів і партнерів другий місяць поспіль нараховуються дивіденди. Товарообіг компанії та її представництв зростає, і всім нам хочеться, щоб це відбувалося швидше і в більших обсягах.

У нас вже стало доброю традицією відкриття нового сезону важливими подіями.
Осінь 2020 року Nordship починає з двох знакових внутрішніх програм, покликаних збільшувати товарообіг, територіальне охоплення, лояльність покупців.

Сьогодні ми анонсуємо відкриття партнерської програми для покупців, під назвою Buyscom - скорочено від Buyer's Community, що в дослівному перекладі означає Спільнота Покупців.
Програма призначена для популяризації Nordship, збільшення обсягів товарообігу, продажів, лояльності аудиторії покупців.
Учасником в Buyscom може стати кожен покупець в Nordship.online - житель будь-якої країни світу. Реєстрація безкоштовна, все, що буде потрібно - номер мобільного телефону.

Програма Buyscom передбачає нарахування на баланс учасника:
Кешбек 2,5% від особистих покупок та винагорода у відсотках від покупок і рівня рефералів:

 • 1-й рівень = 1,25%
 • 2-й рівень = 0,5625%
 • 3-й рівень = 0,2812%
 • 4-й рівень = 0,1406%
 • 5-й рівень = 0,0703%

Інтерфейс Buyscom простий та інтуїтивно зрозумілий. Реєстрація вже доступна. Інвайт можна отримати у ваших лідерів або у нас, в офіційних групах Viber і Telegram.

Накопичення за програмою Buyscom можна вивести на карту, від 50 грн., або витратити на покупки в Nordship.online.

********

І друга важлива новина на сьогодні - відкриття школи представників Nordship. Мета даного заходу - збільшення територіального охоплення областей і районів України, створення кадрового резерву для територіальних представництв і логістичних філій, збільшення обсягу товарообігу, популяризація бренду Nordship.

Представник Nordship - це, по суті, мобільне представництво Нордшип-Україна. Ми не маємо наміру обмежувати представників конкретною територією або рівнем заробітку. Створюючи цю програму, ми маємо за мету, в першу чергу, охоплення нашими послугами населення невеликих районних міст і сіл, позбавленого доступу до зручностей великих міст, а це - величезна цільова аудиторія - третина країни. У другу чергу - проникнення Nordship в області, не охоплені нашими представництвами, створення сприятливої ​​обстановки для входу Nordship в область, створення кадрового резерву в області.

Тривалість навчання - місяць, очне, на основі вже відкритих компанією представництв і заочне - онлайн. Інструкторами будуть кращі консультанти з наших представництв.

Передбачається два формати навчання: платне - вартістю 150 грн. і безкоштовне. Різниця - у винагороді представника. Ті, хто прослухають платний курс, отримуватимуть 4% від особистого товарообігу і всі винагороди за програмою Buyscom. Випускники безкоштовного курсу отримуватимуть 3% від особистого товарообігу і такі ж винагороди за програмою Buyscom.

У програмі навчання:

 • Про групу компаній Nordship;
 • Про представників Nordship, загальні поняття, продаж, доставка;
 • Мотивація і можливості в Nordship;
 • Пошук товарів в Nordship.online;
 • Практичні заняття з оформлення замовлень;
 • Процес обслуговування клієнта;
 • Зворотній зв'язок і інструменти продажів в Nordship.online;
 • Buyscom - партнерська програма для покупців;
 • Практичні продажі;
 • Іспит, отримання сертифікату і особистого логіна представника Nordship.

По закінченню навчання територія обслуговування і дані для зв'язку з представником будуть публікуватися на сторінках контактів Нордшип-Україна і Nordship.online.

Навчання починається по мірі комплектування груп чисельністю по 10-15 чоловік.
Початок прийому заявок - 14 вересня 2020 р. Заявки на навчання надсилати на email edu@nordship.online. Ми висилаємо у відповідь тестове завдання і за результатами тесту зараховуємо кандидата у навчальну групу.