Запрошуємо всіх партнерів та інвесторів на шопінг!

Сьогодні, 4 червня, о 20:00 за Київським часом (05.06.2020 о 1:00 ночі за Пекінським часом), в рамках проекту Нордшип.онлайн відбувся офіційний старт нашої спільної програми з AliExpress.

Партнерський вхід в AliExpress знаходиться на головній сторінці сайту Nordship.com.ua.

Запрошуємо всіх партнерів та інвесторів на шопінг! Купуйте самі! Запрошуйте ваших друзів і родичів!

За кожну покупку, зроблену через партнерський вхід, на рахунок компанії нараховується винагорода, 67% від якої ми розподіляємо як дивіденди.

На перших порах, ми вирішили розподіляти більшу частину прибутку між інвесторами та партнерами, залишаючи в розпорядженні компанії "Нордшип-Україна" лише 33%. Згодом, у міру зростання обсягу продажів, паритет при розподілі прибутку буде вирівнюватися до 50% на дивіденди і 50% компанії.

Вже завтра, протягом дня, перші 80 ваучерів минаючи статус "розміщених", переходять у статус "дохідних", і на них починається нарахування дивідендів. У міру розміщення наступних ваучерів, дивіденди від Нордшип.онлайн будуть поширюватися і на них. Функціонал особистого кабінету по нарахуванню дивідендів потребуватиме певного доопрацювання і займе деякий час, але ви можете бути впевнені - жодна копійка не пройде повз.

Буквально на днях, можна сказати з години на годину, відкриється можливість робити покупки і в Нордшип.онлайн. На перших порах, доступ буде тестовим, але з можливістю підібрати товар і сплатити його в AliExpress. Проте, за даним проектом буде здійснюватися нарахування дивідендів, хоч і в дещо скороченому обсязі.

Нагадуємо, що всі бажаючі можуть приєднатися до команди Нордшип-Україна і стати партнером або інвестором.