Нордшип-Україна запрошує!

Шановні партнери та інвестори!

Нордшип-Україна починає відкривати Представництва у Вінниці та Житомирі, куди сьогодні вранці виїхали наші уповноважені співробітники.

Чекаємо ваших пропозицій щодо локацій в цих містах. Нас цікавлять спальні райони, кінцеві зупинки громадського транспорту, так звані "прохідні місця" з великим пішохідним трафіком, бажано з відміткою на Гугл-картах.

У кожному місті відкрито 10 основних і 5 резервних вакансій продавців-консультантів. За результатами співбесіди та попередніх робіт з відкриття представництв, з числа претендентів буде обраний керівник мережі філій вашого міста.

Вимоги до претендента на посаду продавця-консультанта в Територіальному Представництві Нордшип-Україна:

1. Досвід пошуку, замовлення і оплати товарів в інтернет магазинах.
2. Володіння комп'ютером, смарт-ТВ і принтером.
3. Вміння швидко вчитися: запам'ятовувати переваги товарів, надавати покупцям допомогу при їх виборі. Вміння переймати передовий досвід колег і передавати їм свій.
4. Вміння орієнтуватися в маркетинговому плані Нордшіп Network та надання допомоги інвестору-початківцю щодо проведення реєстрації і оплати.
5. Порядність, охайний зовнішній вигляд, привітне і поважне ставлення до покупців, бажання вчитися і бачити перспективу кар'єрного зростання.

Шукайте нас в Viber. Спільноти Нордшип Вінниця та Нордшип Житомир.

Нагадуємо, що за сукупністю вирішальних чинників, компанією затверджений план запуску філіальної мережі в обласних центрах України, і сьогодні ще не пізно приєднатися до команди Нордшип-Україна і стати партнерами або інвесторами.