Територіальні Представництва ТОВ «Нордшип-Україна»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нордшип-Україна» створює свої Територіальні Представництва у вигляді філій. Філія діє на підставі положення. Філію очолює директор, який діє від імені ТОВ «Нордшип-Україна» на підставі довіреності.
Філія здійснює господарську діяльність у відповідності до законодавства України та Статуту ТОВ «Нордшип-Україна».

Філія надає послуги клієнтам з використанням програмного забезпечення, правовласником якого є ТОВ «Нордшип-Україна».

В окремих випадках, за індивідуальною домовленістю, юридичні особи або фізичні особи-підприємці можуть придбати одиничну ліцензію на умовах, що узгоджуються окремим ліцензійним договором.
Після укладення ліцензійного договору ліцензіат отримує статус «Ліцензоване Представництво Нордшип-Україна».

«Ліцензоване Представництво Нордшип-Україна» - універсальний сервісний центр, за допомогою послуг якого покупець може оформити замовлення товарів, представлених в електронному каталозі, здійснити оплату обраного товару та отримати присланий йому товар (або оформити адресну доставку).

Всі послуги Ліцензоване Представництво надає з використанням програмного забезпечення, правовласником якого є ТОВ «Нордшип-Україна».

Ліцензійна угода дає право використовувати програмні рішення "Нордшип-Україна" для організації прийому замовлень від покупця, прийняття від них платежів і передбачає технічну, юридичну, маркетингову підтримку ліцензіатів.

Термін дії ліцензійної угоди становить 365 днів з моменту оформлення першого замовлення з використанням програмного забезпечення, з можливістю пролонгації.